3 powody, by zainwestować w japońskie maseczki w płachcie marki Mitomo

kobieta zakłada przed lustrem maseczkę w płachcie

Japońskie maseczki w płachcie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony kobiet w każdym wieku. Ich perfekcyjny skład pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów wygładzenia skóry, nawilżenia i zmniejszenia stanów zapalnych już po pierwszym użyciu. Wygodne opakowanie i łatwość aplikacji z kolei sprawia, że maskę można użyć praktycznie wszędzie i zrelaksować się niezależnie od pory dnia.

Skuteczne działanie

Kosmetyki pochodzące z Japonii podbiły serca kobiet na całym świecie. Coraz więcej Polek, niezależnie od wieku sięga po azjatyckie produkty kosmetyczne, a najbardziej popularne są maski w płachcie. Ich bogaty skład zapewnia skuteczne działanie już po jednej aplikacji. Za tak spektakularne efekty odpowiedzialne są aktywne składniki jak witaminy, antyoksydanty, kwas hialuronowy, czy kolagen, którymi nasączona jest tkanina maski. Dzięki temu przylega ona ściśle do oczyszczonej skóry twarzy, co ułatwia przenikanie cennych składników do najgłębszych warstw skóry.

Wygoda i łatwość w aplikacji

Każda maska zapakowana jest w oddzielne opakowanie i po otwarciu jest gotowa do użycia. W porównaniu z tradycyjnymi maskami nie wymaga wcześniejszego rozrabiania oraz posiadania dodatkowych przyrządów niezbędnych do aplikacji. Maska w płachcie nie brudzi ubrań i nie ścieka z twarzy podczas zabiegu pielęgnacyjnego. Co ważne, nie wymaga zmywania, a pozostałe składniki maski należy wręcz wetrzeć w skórę twarzy, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Różnorodność

Niewątpliwą zaletą japońskich maseczek w płachcie jest ich różnorodność. Dostępne są maski o różnym składzie, dzięki czemu można dostosować zabiegi pielęgnacyjne do pory roku i potrzeb skóry. Bogactwo składników i esencji sprawia, że można dobrać produkt do skóry młodej, skóry nieco starszej, wymagającej bardziej intensywnego działania. Jednym słowem, każdy znajdzie produkt dla siebie!

Filed under: Mitomo w akcji

No comment yet, add your voice below!


Dodaj komentarz