Diament Beauty 2019! ?

Mitomo Diament Beauty

To już IV edycja plebiscytu Diamentów Beauty według Trusted Cosmetics, jednak zaledwie pierwsza odkąd wkroczyliśmy na polski rynek. I tutaj z dumą pragniemy pochwalić się, że w tegorocznej edycji, to właśnie nasze maski w kolekcja UKIYO-E zdobyły tytuł Diamentów Beauty 2019! ?

Jest nam niezmiernie miło, że pomimo dość krótkiej obecności na rynku w porównaniu z pozostałymi laureatami i my zostaliśmy zauważeni, a następnie docenieni przez jury wybierające wyróżnione produkty na podstawie ich składów, formuł, efektów oraz całej stojącej za nimi marki.

Jak piszą na swojej oficjalnej stronie Trusted Cosmetics:

Szansę na certyfikat i godło promocyjne “Diamenty Beauty” mają produkty, usługi, firmy i linie kosmetyków odznaczające się wysoką jakością oraz:

– znajdują się w gronie najlepszych produktów, usług, firm i marek dostępnych na rynku z szeroko rozumianej branży zdrowia i urody;
– idealnie odpowiadają na potrzeby konsumentów;
– posiadających wysoką jakość i wartość dla klientów;
– są wyjątkowe i odróżniają się od konkurencji;
– inwestują w interesujące, oryginalne, innowacyjne rozwiązania produktowe i usługowe.

 

          Kolekcja UKIYO-E od początku wzbudzała największe zainteresowanie wśród wszystkich naszych produktów i to właśnie te maski klienci wybierają najchętniej. To, co cechuje tę kolekcję, to niebanalne opakowania, które (jak pisaliśmy tutaj – KLIKNIJ, BY PRZECZYTAĆ) prezentują spory kawał japońskiej historii sztuki, będącej również inspiracją dla polskich artystów XIX wieku, takich jak Stanisław Wyspiański, Leon Wyczółkowski, czy Olga Boznańska.

Drugim elementem, który wyróżnia kolekcję UKIYO-E są także składy – najbardziej naszą uwagę zwraca tajemniczo brzmiący Lithospermum Officinale, który występuje w maskach w towarzystwie kolagenu, kwasu hialuronowego i koenzymu Q10. Jest to gatunek rośliny należący do rodziny ogórecznikowatych, o polskiej nazwie: Nawrot lekarski. Stosowany na skórę twarzy skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i obkurcza naczynka krwionośne, a także działa przeciwzmarszczkowo.

Poniżej możesz zobaczyć maski z kolekcji UKIYO-E. Kliknij w wybrane zdjęcie, by przeczytać o składzie i właściwościach danego produktu oraz poznać cenę maski.

Zapraszamy do testowania naszych Diamantów Beauty 2019! ?

Maska z kolagenem i lithospermum officinale

Maseczka z koenzymem Q10 i lithospermum officinale

Maska z kwasem hialuronowym i Lithospermum officinale

Filed under: Mitomo w akcji

No comment yet, add your voice below!


Dodaj komentarz