Kobieca Marka Roku dla kolekcji Ukiyo-e!

Kobieca marka roku

To niesamowite uczucie, gdy nasze maski zostają doceniane i wyróżniane w konkursach, gdzie obok masek Mitomo, całkiem świeżych na polskim rynku, stoją marki takie jak Oriflame, Batiste, Mary Kay, Indigo, czy Renee! Czujemy wtedy jeszcze większego “kopa do działania” i promowania japońskiej pielęgnacji z użyciem masek w płachcie na bazie tradycyjnych receptur.

 


 

Tym razem oficjalnie ogłaszamy – mamy Kobiecą Markę Roku! 
A tytuł ten otrzymała najbliższa naszym sercom kolekcja – Ukiyo-e, charakteryzująca się przepięknymi opakowaniami z japońskimi drzeworytami oraz składami na bazie lithospermum officinale, czyli rośliny ogórecznikowatej.

 

Kolekcję tę możesz zobaczyć i zakupić tutaj – KLIK.
(PS Pamiętaj o 20% rabacie, który możesz odebrać na stronie głównej i darmowej wysyłce od 4 produktów wzwyż.)

 

Jak piszą o sobie na stronie oficjalnej konkursu:

Laureaci ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku-Klasa i Styl to najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku produktów i usług kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentki.

Zdobywcy tytułu Kobieca Marka Roku to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, wprowadzające nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, najlepsze, wyselekcjonowane materiały i doskonałą obsługę Klientek.

Oficjalny artykuł dotyczący naszej marki na stronie KMR możesz zobaczyć tutaj – klik!

 


 

Już jesienią tego roku odbędzie się oficjalna gala, podczas której odbierzemy nagrodę. Z pewnością będziemy relacjonować w miarę możliwości na żywo na naszym Instagramie, więc jeśli chcesz być na bieżąco, koniecznie nas tam zaobserwuj – kliknij, by przejść do Instagrama.

Kto jeszcze otrzymał wyróżnienie w tym roku? Poznaj listę nagrodzonych marek tutaj – klik!

 

Raz jeszcze dziękujemy Kobiecej Marce Roku za wspaniałe wyróżnienie – w szczególności jury, w którego składzie były: 

Filed under: Mitomo w akcji

No comment yet, add your voice below!


Dodaj komentarz