Maseczki nawilżające w płachcie – sposób na piękną skórę zimą

nawilżająca maseczka

Sucha, pękająca skóra dłoni, ust i twarzy to dla wielu z nas powtarzający się problem każdej zimy. Nawet odpowiednie, tłuste kremy często nie pomagają w walce z dyskomfortem. Dodatkową barierę ochronną dają maseczki w płachcie, dostarczając dodatkowego, głębokiego nawilżenia.

Jak zimowe warunki wpływają na cerę?

Zimą skóra twarzy może być szczególnie przesuszona i zaczerwieniona. Dzieje się tak ze względu na działanie ujemnych temperatur na zewnątrz oraz bardzo suchego powietrza we wnętrzach ogrzewanych pomieszczeń. Zimny wiatr i płatki śniegu padające na twarz dodatkowo osłabiają naskórek. Aby zminimalizować skutki mroźnej pogody, stosuj regularnie maseczki nawilżające w płachcie Mitomo. Dzięki nim stworzysz barierę, która ochroni skórę także przed złej jakości powietrzem, które w polskich miastach często osiąga bardzo niekorzystne parametry w wyniku spalania złej jakości opału w domowych piecach.

Jak pielęgnować skórę za pomocą maseczek w płachcie?

Maseczki w płachcie Mitomo słyną z bardzo silnych właściwości nawilżających. Poprawiają wygląd cery, zwiększają napięcie skóry i tym samym niwelują powstawanie zmarszczek. Stymulują produkcję kolagenu i pomagają w procesie odnowy naskórka. Produkowane są z użyciem składników pochodzących z natury, takich jak wyciąg ze śluzu ślimaka, jad pszczeli, jad żmii, wyciąg z łożyska, olej arganowy, olej koński, kwiat wiśni, aloes, zielona herbata, olej z drzewa herbacianego, olej z kwiatów Cameli, soja, ryż oraz węgiel aktywny lub złoto. Różne kombinacje tych intrygujących składników zostały opracowane specjalnie z myślą o wymagającej skórze twarzy. Aplikacja w formie płachty przez 20-30 minut zapewnia głębokie i skuteczne przenikanie wszystkich składników odżywczych, tak potrzebnych zimą, a także chwilę odprężenia.

Filed under: Magiczne właściwości

No comment yet, add your voice below!


Dodaj komentarz