Maski z soją i ich wpływ na cerę

Maska z soją

Chcesz zachować piękną, nieskazitelną cerę? Stosuj japońskie maski z soją! Dostępne w naszej ofercie maseczki w płachcie produkowane są z miękkiego oraz trwałego tencelu, nasączonego specjalistycznymi ekstraktami. Higieniczne, antybakteryjne i niezwykle delikatne dobrze pochłaniają płyny i pozwalają skórze swobodnie oddychać. Sprawdź, jaki wpływ na cerę mają maski z soją oraz jak je prawidłowo stosować.

Tajemnica soi

Soja to roślina powszechnie wykorzystywana w przemyśle spożywczym, ale nie tylko. Jej wyjątkowe właściwości sprawiają bowiem, że jest również dodawana do kosmetyków, a przede wszystkim do japońskich maseczek. Soja bowiem tworzy na powierzchni skóry warstwę ochronną i odżywczą, jednocześnie wygładzając, zmiękczając i natłuszczając ją. Ponadto soja jest bogata w witaminę E, będącą przeciwutleniaczem, odpowiedzialnym za zapobieganie starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek. Dzięki wyjątkowym właściwościom rośliny, japońskie maski z soją uelastyczniają skórę, nawilżają ją, a także  przyspieszają jej regenerację. Regulują wydzielanie się sebum oraz niwelują oznaki trądziku. Nasze japońskie maski z soją polecamy również w celu załagodzenia stanów zapalnych skóry, przyspieszenia gojenia się podrażnień oraz zapobiegania nadmiernemu wydzielaniu się łoju. Maski zmniejszają również rozszerzone pory.

Jak stosować japońskie maski z soją?

Japońskie maski z soją posiadają nie tylko zbawienną moc dla skóry twarzy, lecz również  są niezwykle łatwe w aplikacji. Przed ich nałożeniem należy dokładnie umyć, oczyścić i wysuszyć twarz. Następnie należy ostrożnie wyjąć maskę z opakowania i ją rozwinąć. Oferowaną przez nas japońską maskę z soją dopasuj do kształtu twarzy i pozostaw na około pół godziny, aby cenne składniki zdążyły się wchłonąć. Po zdjęciu maski resztę produktu wmasuj delikatnie w skórę twarzy i ciała. Wystarczy stosować maseczkę raz lub dwa razy w tygodniu, aby osiągnąć zamierzone rezultaty.

Oprócz japońskich maseczek z soją oferujemy również maski ze złotem, kwiatem wiśni, olejem końskim, wyciągiem z zielonej herbaty, olejem z drzewa herbacianego, kolagenem, koenzymem Q10, oraz kwasem hialuronowym.

Filed under: Japońskie rytuały

No comment yet, add your voice below!


Dodaj komentarz